Koszty i sposoby dostawy

Ty wybierasz jak chcesz dostać łapeczkową przesyłkę!

Przesyłka dostarczona Pocztą Polską – najtańsza opcja to list polecony priorytetowa 10 zł (dotyczy tylko wysyłek bransoletek i buttonów czyli towarów do wagi 250 g) i 12 zł (dotyczy wysyłek plakatów oraz zestawów „Go Walk” oraz innych gadżetów których waga mieści się w przedziale 250-500 g). Powyżej tych wag – dotyczy zestawów – medium, large i huge – wysyłka listem poleconym wynosi 14 zł*

Paczka Pocztex kurier 48 – to przesyłka realizowana przez firmę Pocztex, jej zaletą jest niska cena i doręczenie przesyłki do 2 dni roboczych od daty nadania jej przez nas (w okresie świątecznym lub długich weekendów czas doręczenia może się nieznacznie wydłużyć). Koszt takiej przesyłki w przypadku przedpłaty na konto to 13 zł* (do 500 gr) i 14 zł* (powyżej 500 gr).

Odbiór osobisty po przedpłacie – Jeśli wolisz wpaść do łapeczkowej norki osobiście by odebrać zamówiony gadżet, to koniecznie skontaktuj się ze mną jeszcze przed złożeniem zamówienia, aby dograć szczegóły odbioru (opcja ta możliwa jest tylko po wcześniejszym opłaceniu zamówienia).

* cena przesyłki ulega zwiększeniu w zależności od ilości i wagi zakupionych zestawów (wzrasta o 2,50 zł na sztuce)