Pomysł na prezent od serca? .. znajdziesz go w Łapeczkowo!

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla ..

Ukochanej drugiej połówki, zakochanej do szaleństwa w .. swoim sierściuchu. Rodziców, którzy tęsknią za ukochanym pupilem, bo toż to właśnie wkroczyłeś w dorosłość i opuściłeś rodzinne gniazdko, odbierając im nie tylko siebie .. ale i jego. Siostruni lub najlepszej psiapsiółki, która właśnie adoptowała sierściucha tudzież obchodzą swoją „x” rocznicę adopcji. Babci, której Azor jest bardziej wiekowy od niej samej. Waszych najlepszych Przyjaciół, którzy to za chwil kilka zalegalizują swój związek, a głównodowodzącymi świadkami będą ich sierściuchy .. albo po prostu dla siebie samej bez okazji lub z okazji waszego święta.
To przypominam nieskromnie, że te najpiękniejsze, wymarzone prezenty od ♥ (serca) znajdziesz właśnie w moim łapeczkowo.

 


 

Jak wybrać prezent idealny, ten wymarzony .. opcje są co najmniej dwie:

Pierwsza .. wybierasz tzw. soprajs czyli potocznie mówiąc prezent niespodziankę od Łapeczkowo
(Ty wybierasz tylko kwotę, w której ja muszę się zmieścić wybierając zestaw soprajsów z mojego łapeczkowego targowiska cudowności).
Druga .. piszesz do mnie wiadomość albo dzwonisz i wybieramy coś wspólnie.
Jest jeszcze trzecia .. idziesz na żywioł i wybierasz sam/a, to co w twojej ocenie będzie tym „czymś” wymarzonym!
Jedno jest pewne .. którąkolwiek z opcji wybierzesz i tak będzie strzałem w dziesiątkę, bo łapeczkowe prezenty to 100% miłości.

 


Zobacz, dlaczego inni wybrali pomysł na prezent od serca!

 

Urodzinowy prezent dla „psiary”?
My psiary mamy psiego sprzętu po sam dach. Smycze, smyczki, szeleczki, obróżki w różnych kolorach, łańcuszki…asortymentu na rynku jest mnóstwo, więc co wybrać dla psiary aby było oryginalne, osobiste i…psie? Łapeczkowo!!!
My psie matki wariatki mamy bzika na punkcie naszych łapeczek, a ja to już istna wiedźma..na co dzień noszę na tzw. „uroki” czerwoną nitkę, mój pies również, więc pomyślałam, że moją psiarę obdaruje taka własnie łapeczkową bransoletką.
Napisałam prośbę o pomoc w wybraniu czegoś na prezent, otrzymałam od razu odpowiedź, ustaliłyśmy zamówienie, wybrałam prezencik no i ruszyło … miała to być niespodzianka.
Nigdy nie spotkałam się z tak sympatyczną i pomocną osobą, a sporo zamawiam. 
Do prezentu dołączony był liścik z życzeniami dla solenizantki, myślę że i ona za niedługo dorzuci to recenzję od siebie, będziecie mogli zobaczyć to na własne oczy, przepięknie dobrane słowa, w samo sedno, lepiej bym tego nie ujęła, ale tylko my mamy psiary możemy rozumieć się bez słów 
C
oś pięknego, strasznie dziękuje, na pewno będziemy polecać i robić zakupy. pozdrawiamy z Orso. Łapa !!! 

Anna Ząbek


 

To co tu się tworzy jest NIESAMOWITE… nigdy nie dostałam czegoś tak pięknego…. Nie pamiętam kiedy ostatni raz popłakałam się otwierając paczkę! Każdy detal dopracowany na 100%. Zamówiłam dużą paczką niespodziankę z okazji upamiętnienia bardzo dobrych dla nas wieści… dostałam wszystkie możliwe święta, prezenty, niespełnione marzenia w jednym.
To będzie niesamowita pamiątka na całe życie, warta wszystkich pieniędzy 
Jeśli już tu jesteś to znaczy, że musisz coś skubnąć i przekonać się na własne oczy jakie piękne rzeczy wychodzą z rąk Ewy i prosto z serca! Jeśli spotkało Cie coś dobrego to tak, jak jak rozpocznij nową tradycję i dla upamiętnienia tego wydarzenia zamów coś z ŁAPECZKOWA. Warto! 
Ewa dziękuję – dzięki Tobie mam cudny dzień!

Sandra Bam