PSIŁOŚĆ .. czyli, nie odkładaj na jutro, co możesz zrobić dzisiaj♥

 

Wiecie jak to jest ..
Kochamy nasze sierściuchy nad życie, wierzymy w to, że będą żyły wiecznie .. ja mam cichy pakt z moimi, że najpierw to ja lecę za tęczowy most, żeby przygotować nam chate – a dopiero potem dołączają one .. nie wyobrażam sobie, że któregoś dnia ich zabraknie .. przecież to nie możliwe!
A jednak ..

Czemu Wam o tym pisze?
Jakiś czas temu napisała do mnie Dziewczyna, błagając o to, aby jakimś cudem zestaw do odcisku łapki dotarła do niej „na wczoraj”, bo jej ukochana sunia w każdej chwili może odejść, walczyła z chorobą ..
Przegrała ..
Nie zdążyłyśmy ..
Jeśli więc wypatrzyłaś kajś nowe, wypasione legowisko dla twojego sierściucha – kup je, choćby już. Nie ważne, że znów je pogryzie albo dalej będzie spał na kanapie. Jeśli odmawiasz sobie kolejnej obróżki, w której na bank wyglądałby bowsko .. no ale ma już przecież dziesięć innych – zamów ją po najbliższej wypłacie .. niech cieszy twoje serducho i oko. Jeśli marzy Ci się ten jeden jedyny pamiątkowy odcisk łapki, ale myślisz sobie, że przecież macie na to jeszcze tyleeeeee czasu – nie odkładaj tego na kiedyś .. bo nigdy nie wiemy, co przyniesie dla nas jutro.

 

Już dzisiaj zamów Wasz pamiątkowy zestaw „Imprints of love” ♥
A jeśli adoptowałaś/eś psiego lub kociego seniora (czyli sierściucha, który ma więcej niż 10 lat) napisz do mnie, a otrzymasz ode mnie wyjątkowy rabat .. na co tylko sobie zamarzycie!