BLOG(osław)


JAK PRZEZ MGŁĘ!
dodano: 22 lutego 2019 autor: Ewa

No dobra, dość pierdu pierdu, dość wymówek, dość odwlekania na potem .. trza wziąć na klatę to i tamto.
Ci co są ze mną od dawien dawna, pewnie czują, że coś jest na rzeczy, że ta wariatka coś przycichła, nie jest sobą, nie zanudza Was durnymi zdjęciami swoich sierściuchów, postami o wszystkim i o niczym .. że jakby od jakiegoś czasu nie była sobą. No i co tu dużo mówić ..

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>


ABC .. CZYLI ŚWIĄTECZNE PREZENTY MUSZĄ BYĆ NA CZAS!
dodano: 1 listopada 2018  autor: Ewa

Ja w prawdzie z tych nieświątecznych człeków, ale prezenty jak trza to trza, rzecz święta! Póki co świąteczne klimaty rzuciły mi się w oko ino w lidlu – w promocji możecie ustrzelić mikołaje i inne takie święte stworki, co to pewnie zaległy im z zeszłego roku – karawana coli jeszcze nie przemknęła na ekranie, choć pilnie wypatruje. Dobra, ale do rzeczy, bo ..

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>


WSZYSCY NA JEDNĄ, CZYLI ROAST WANCKI!
dodano: 23 września 2018  autor: Ewa

Jesień zbliża się coraz większymi krokami. Zdradzę Wam, że po cichutku wiąże z nią całą masę nadziei – w końcu po kilku miesiącach totalnych zawirowań zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowowym – może wraz z kałużami, zapachem wilgoci w powietrzu, kopcami z liści i ciepłymi kurtkami, przyniesie ze sobą tak długo już wyczekiwaną przeze mnie ..

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>


SZABERPLAC RADOSNEJ TWÓRCZOŚCI
dodano: 15 września 2018  autor: Ewa

To tutaj, na tym wydzielonym skrawku sypialni dzieją się rzeczy, które się największym fizjonomom nie śniły. Przy tym oto biurku rodzą się pomysły, powstają bibeloty, tworzą imprintsy i szyją proporczyki. To pod nim buszują Emek z Inką, obok z kolei Freyuszek ..

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>


DZIĘKUJE WAM, CZYLI MÓJ PRZEPIS NA SZCZĘŚCIE!
dodano: 12 lipca 2018  autor: Ewa

Swoje w życiu już przeżyłam, bo może mało kto wie, gdyż jako, że ponoć nie wyglądam .. ale 33 wiosny mam już za sobą! (a 34 mnie powoli dogania). I coś Wam powiem (no dobra, ciągle to powtarzam), że tyle dobra, cudownych chwil i prawdziwych Człowieków ..

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>


ABC – CZYLI, JAK WYKONAĆ ODCISK ŁAPKI?
dodano: 6 października 2016  autor: Ewa

Najpierw chwila zachwytu, tym jak zapakowałam dla Ciebie twój zestaw „Imprints of love”. Ochom i achom nie było końca, ale w końcu zajrzałaś do środka .. znów wielkie „wow”! Po chwili jednak słychać cichutkie „o kurcze”, hmm .. tylko co teraz?

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>


DIY – CZY WSZYSTKIE POMYSŁY ZNALEZIONE W INTERNECIE SĄ BEZPIECZNE DLA NASZYCH PUPILI?
dodano: 23 maja 2017  autor: Ewa

Jakby tak z grubsza pogłówkować, to przeciętny Kowalski może wszystko zrobić sam, a firmy specjalizujące się w tym i owym mogłyby przecież nie istnieć. Tym bardziej, że na portalach społecznościowych i wszystko wiedzącym internecie można znaleźć złote rady w stylu „zrób to sam” dosłownie na wszystko! Ale czy te wszystkie rady i pomysły zawsze bywają bezpieczne?

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>