Czas realizacji zamówień

Zamówienia realizuję najszybciej jak to tylko możliwe, bo wiem, że nie możecie się ich doczekać ♥
Jednak wiecie jak jest .. choć Łapeczkowo to dwanaście łapek, to ręców do roboty ino dwie!

W okresie od 1 lipca  sklep internetowy zostaje zawieszony i nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Jeśli bardzo czegoś potrzebujesz .. napisz do mnie przez formularz “Chcę to!”.

Przy zamówieniach opłacanych przelewem tradycyjnym, zaczynam działać w momencie zaksięgowania wpłaty na firmowym koncie. Jest to zatem uzależnione od tego, kiedy dokonasz wpłaty i jak szybko przeksięgują ją między sobą banki. Z zamówieniami opłacanymi przez system płatności przelewy24 jest szybciej, bo biorę się za nie od razu po wpłynięciu zamówienia do sklepu.

Reasumując czas realizacji zamówienia trwa średnio od 2-4 dni roboczych.*

* W przypadku niektórych gadżetów, takich jak: bransoletki “best Friend” (bez graweru), zawieszek “My heart” (bez graweru), plakaty, buttonów (nie teamowych), zestawów “Go Walk” czy poddupników – realizacja zamówienia następuje od 1 do 2 dni roboczych + czas dostawy.  Ale jeśli zamówiłeś któryś z zestawów “Imprints of love”, bransoletkę “best Friend” z grawerem lub inny gadżet presonalizowany na życzenie .. czas realizacja zamówienia może się wydłużyć nawet do 5-6 dni roboczych + czas dostawy.